Meist

ProEssence OÜ on ainuõiguslik Prontomed GmbH (Prontomed ja Prontoman), Ocean Pharma GmbH (Spirularin ja Skinicer), Rufus Kozmetik ja õiguslik Royal Denta kosmeetika/toodete turustaja Eestis. See pole veel kõik - me kindlasti laieneme veel rohkem!

Asume aadressil: Paadi tee 3, kabinet 341, 3 korrus, Haabneeme, Viimsi vald, Eesti, 74001

PS: Pange palun tähele, et just Haabneeme, sest Paadi tee 3 on olemas ka Tallinnas.

Samuti osaleme tihti ka erinevatel messidel ja laatadel. Suurim mess, kus alati osaleme on IluMess, mis toimub sügisel ja kevadel. Osalemise kohta saab teada täpsemalt instagramis või facebookis, võib ka liituda e-kirjadega ning me anname Teile teada, kus, milala ja mis kell me osaleme. Messidel on alati allahindlused ja uued tooted!

Siin on põgus ülevaade erinevatest seeriatest, mille tooteid pakkume:
 

Prontoman seeria on loodud professionaalidele, pediküüri ja maniküüri tegijatele, samuti kasutamiseks kodus. Kliendid tunnevad seda seeriat Prontoman Sprei või siis Prontoman Protect trio järgi. See tootesari on tõestanud  end eduka abilisena võitluses naha ja küünte seenhaiguste vastu. Sobib diabeedi, psoriaasi ja allergiatega inimestele.

 

Prontomed seeria on eriline kosmeetika probleemse naha eest hoolitsemiseks näol ja kehal. Prontomed sarjas on tooteid, mis leevendavad märkimisväärselt ärritust pärast putukahammustusi, leevendavad põletikku pärast mis tahes karvade eemaldamist ja aitavad vabaneda herpesest huultel ja intiimsetes piirkondades. Kõige populaarsemad on herpesvastane geel ja aknega nahale mõeldud geel/sprei. Allergilised inimesed ja diabeetikud võivad kasutada neid tooteid, sest peamised komponendid on sool ja vesi (toimub elektrokeemiline protsess).

Spirularin seeria - põhineb mikrovetika Spirulina ekstraktil. Spirularin seerial on küüne seerum, mis on üks kõige populaarsem meie toodetest: selle regulaarsel kasutamisel näevad küüned suurepärased välja, isegi peale suuri probleeme nagu küüneseen. Seerias on veel vahud Spirularin Mousse ja Mousse+ ja geelid Spirularin Geel erinevates kogustes, mis aitavad väga kuivi piirkondi sügavalt niisutada ja kaitsta kasutades mikrovetikat Spirulina, kuna see vetika ekstrakt tekitab nähtamatu kaitsekile, mis kiirendab juba nakatunud rakkude taastumist ning ei lase uusi viiruseid jälle rakkude sisse. See on eriti märgatav, kui kasutatakse meie kreemi tüükade ja papilloomide (inimese papilloomiviiruse HPV) vastu - Spirularin VS.

Skinicer sarjas on kõik vajalik näole - erinevatele vanuste ja erinevatele nahatüüpidele. Selles sarjas on samuti kasutusel Spirulina. Skinicer seeria pakub ka omi huulepulki, mis, tänu Spiruliinale, kaitsevad huuli UV-kiirguse eest, ei kuivata huuli ja aitab inimesel enda kollageeni toota. Huulepulgad on väga kvaliteetsed, väga mugavad kasutamises ja pakuvad huultele mõnusat tunnet. Seda tunnet ei oska nii meie kui ka meie kliendid kirjeldada, aga nad märgivad, et need on parimad huulepulgad, mida nad kunagi proovinud on!

Royal Denta pakub midagi väga ägedat Teie suuhooldusesse! Nimelt just neil on olemas hõbeda - ja kullaosakestega hambaharjad ja hambapastad, mis omavad antibakteriaalset mõju - tapavad patogeenseid baktereid, hoiavad ära hambakatu ja hambakivi tekke, kaitsevad kaariese vastu, eemaldavad ebameeldiva suulõhna, taastavad hambaemaili loomuliku värvi, soodustavad suuõõne pehmete kudede taastumist, paranemist. Meie pakkume teile komplekt, milles on kaks hambaharja, üks hambapasta ja selle väljapigistaja - et oleks kindel, et kõik, mis oli hambapasta tuubis, on kasutatud. 

Erinevate värvidega harjad, hõbe- või kuldharjastega, lisame siia ka harjaste pehmuse valiku võimaluse - see rõõmustab igat inimest!

Mitte iga hambapasta ei saa kiidelda sellega, et seda õhtul kasutatud - hommikul oled ikka värske!

Paadi tee 3-341, Haabneeme 74001 Estonia

proessence@bodycare.ee

Kursused: beautysolutions.ou@gmail.com või bs.koolitused@gmail.com

+372 5333 0130

©2020 by ProEssence OÜ